ESTETİK

Aracınızı en iyi şekilde korumak ve ilk günkü ışıltısını geri getirmek için, size Dacia estetik koruma paketlerini tavsiye ediyoruz.
dacia-estetik-1

ARACINIZ HER ZAMAN GENÇ KALSIN

Aracınızı en iyi şekilde korumak ve ilk günkü ışıltısını geri getirmek için, size Dacia estetik koruma paketlerini tavsiye ediyoruz. Dacia estetik ile uzmanlarımız tarafından geliştirilen eşsiz bir formülden faydalanır ve aracınıza yenilikçi tam koruma garantisi sağlarsınız.

YIKAMA VE KORUMA PAKETLERİ

KAROSERİ BAKIMI

dacia-estetik-dis-koruma
Dış estetik koruma
Aracın dış aksamını oluşturan çamurluklar, jantlar, camlar ve aynalar temizlenir ve boya koruma uygulaması ile boyanın dış etkenlere karşı uzun süreli korunması sağlanır.
dacia-estetik-ic-koruma
İç estetik koruma
Aracın içi, yer ve tavan döşemeleri, koltuklar, paspaslar, kapı içleri, havalandırma ızgaraları ve torpido temizlenir, döşeme koruma uygulaması ile döşemeler lekelere karşı korunur.
dacia-estetik-motor-estetik
Motor temizliği ve koruma
Zamanla aracın motor bölgesindeki parçaların aşınmasına neden olan yağ, katran ve kirler temizlenir. Motor koruma ürünü ile özel aksam ve motorunuz koruma altına alınır.
dacia-estetik-full-estetik-koruma
Full estetik koruma
Aracın detaylı iç ve dış temizliği, motor koruma, döşeme ve boya koruma uygulamalarını içeren komple uygulama paketidir. Aracın çamurluk ve jantları detaylı temizlenir; zift ve yağ lekelerinden arındırılır. Tavan, koltuk ve yer döşemeleri temizlenir. Deri döşemeler için özel ürünler kullanılır. Motor bölümü temizlenip koruma altına alınır. Boya ve Döşeme Koruma uygulamaları yapılır.
dacia-estetik-yeni-arac-boya-koruma
Yeni araç boya koruma
Yeni araçlar; hava şartları, toz ve güneş ışınlarının zararlarına karşı korumaya alınır.
dacia-estetik-yeni-arac-doseme-koruma
Yeni araç döşeme koruma
Yeni araçların döşemeleri kalıcı leke ve kirlere karşı koruma altına alınır.
dacia-estetik-yeni-arac-full-estetik
Yeni araç full estetik koruma
Yeni araçların hem boya hem de döşemelerinin koruma altına alınmasını içerir.
dacia-estetik-ultimate-elmas
Ultimate elmas koruma
Aracınızın tüm dış ve iç yüzeylerini dış etkenlerden yıllar boyunca korur, yıllık bakım gerektirmeden aracınız ilk günkü ışıltısıyla parlar.
dacia-estetik-on-cam-koruma
Ön cam su kaydırıcı
Dacia estetik ön cam su kaydırıcı kötü hava koşullarının etkilerini azaltarak, size net bir görüş kazandıracak nano teknolojik bir cam bakım uygulamasıdır. Suyun ön camınızdan akarak gitmesini sağlar. Bu sayede kötü havalarda, yağmurda, karda şöförün görüş alanını arttırır, sürüş güvenliği sağlar ve silecekleriniz daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur.
dacia-estetik-alt-darbe-koruma
Alt darbe koruma ve ses yalıtımı
Aracınızı alttan darbelere karşı korurken, içerisinin daha sessiz olmasını sağlar.

ARAÇ FAR TEMİZLİĞİ

Araç farları üzerinde zamana bağlı olan matlaşma, kirlenme ve çizilme gibi sebeplerle oluşmuş farların aydınlatma fonksiyonlarını oldukça azaltan ve kötü görünüme sebep olan etkileri ortadan kaldıran bir işlemdir.