AKSESUAR

İhtiyaçlarınız doğrultusunda geniş aksesuar gamımızdan yararlanabilir, Renault’nuzu kişiselleştirebilirsiniz.

TAŞIMA VE KORUMA GAMI

Aracınızın taşıma kapasitesini artırma ihtiyacınız mı var?

Çeki demirleri, tavan barları, tavan bagajı, bisiklet taşıyıcılar ya da kayak taşıyıcılar… Geniş Renault aksesuar gamımız arasından seçiminizi yapın ve tüm seyahatleriniz süresince ekipmanlarınızı yanınızda taşıyın. Ailenizi ve eşyalarınızı korumayı mı istiyorsunuz? Alarmlar, park sensörü, çocuk koltuğu, güvenlik kitleri… Renault size, Renault’nuzdan tek başınıza veya ailece güven içinde faydalanmanızı sağlayacak çok sayıda aksesuar sunuyor.

İÇ AKSESUAR GAMI

Kendinizi evinizde hissetmek için aracınızı size özel yapma arzunuz mu var?

Kolçaklar, kapı eşikleri, saklama alanları, vites kolları, parfüm püskürtücüler… Renault’yu seçmek, içeride konforu sağlamak için aracınıza özel olarak uyarlanmış geniş aksesuar gamından faydalanmak demektir. Renault’nuzun içini koruma konusunda endişeniz mi var? Kauçuk ve halı paspaslar, bagaj paspasları… Renault, size aracınızın içini uzun süre ilk günkü gibi korumanıza yardım edecek ürünler sunuyor.

DIŞ AKSESUAR GAMI

Dikkat çekme ve Renault’nuza onu eşsiz kılacak küçük dokunuşu verme arzunuz mu var?

Aracınız için özel olarak çizilmiş kişiye özel aksesuar gamımızdan faydalanın. Sportif kitten alüminyum jantlara kadar, Renault’nuzu imajınıza göre tasarlayın ve ona gerçek bir orijinallik dokunuşu katın! Renault’nuzun karoserisini koruma ve onu dışarıdan gelecek tehlikelere karşı muhafaza etme endişeniz mi var? Çamurluklar, yan çıtalar, kapı korumaları… Aracınız için özel olarak tasarlanmış ve estetiğine uygun olarak dıştan mükemmel olarak korumanızı sağlayacak birçok aksesuar bulunuyor.

MULTIMEDYA GAMI

Otomobil yolculuklarınızı daha eğlenceli geçirme isteğiniz mi var?

Telefon kiti, navigasyon, DVD Player, iPad tutucu… Renault’nun size hayatı kolaylaştırmak ve seyahatlerinizi daha keyifli geçirmenizi sağlamak için sunduğu birçok yenilikçi aksesuar bulunuyor!

İLGİLENDİĞİNİZ ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK, FİYAT BİLGİSİ YA DA SATIN ALMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONU TIKLAYABİLİRSİNİZ.